Kthehu lart

Ana pozon në të brendshme, shikoni sa seksi duket

Ana pozon në të brendshme, shikoni sa seksi duket GazetaExpress

Këngëtarja Anna Kabashi ka treguar format e saj seksi gjatë një fotosesioni të ri

Ajo është paraqitur në gjashtë foto në të brendshme ku duket tepër seksi.

Anna Kabashi është njëra prej këngëtarëve që shquhet për vokalin e saj të fortë, por nuk mungojnë edhe pozat e saj të këtilla.

Një ndër këngët më të suksesshme të Annës është kënga “Me hile” që ka më shumë se 150 mij klikime në youtube.com. /GazetaExpress/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 22 Shkurt 2018 23:07
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera