Kthehu lart

Alma e ‘Familjes Moderne’ e zbukuruar si nuse, kaq bukur duket

Alma e ‘Familjes Moderne’ e zbukuruar si nuse, kaq bukur duket GazetaExpress

Vlora Merovci për një kohë të gjatë ishte prezente thuajse në çdo familje kosovare në rolin e Almës.

‘Familja Moderne’ ishte seriali vendor që iu vulosi famën aktorëve dhe që ende mbahen mend nga publiku, përcjell ORAvip.

Aktorja ka kohë që nuk është parë në role të tjera, prandaj publiku e mban mend ende si në kohën e serialit. Ajo së fundi ka ndryshuar edhe shumë në pamje.

Si një zonjë e vërtetë ajo është future në mes të prindërve të saj, e që e gjithë familja duken kaq të lumtur.

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 22 Mars 2018 01:14
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera