Kthehu lart

A është kjo femra që prezanton bukurinë perfektë

A është kjo femra që prezanton bukurinë perfektë GazetaExpress

Legalisht një bionde 100 për qind

Por, kur është fjala për një bukuri perfektë atëherë padyshim ajo është AnnaLynne McCord e cila ka treguar format e saj seksi.

Aktorja është duke bërë vazhdimisht fotografi provokative që në fillim të janarit.

E në këto foto ajo duket se është favorite për të marrë një rol për filma kult-klasik derisa është parë duke bërë një paradë në Los Angeles te enjten në mbrëmje.

Aktorja 30 vjeçare ka treguar këmbët e saj seksi derisa ka treguar suiperformat e saj duke na rikthyer pak në filmin e njohur të vitit 2001 “Legally Blonde”. /GazetaExpress/ 

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 19 Janar 2018 21:34
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera