Kthehu lart

8 foto nudo të Bleonës për këngën e re

8 foto nudo të Bleonës për këngën e re GazetaExpress

Këngëtarja Bleona Qerreti ka lansuar këngën e saj më të re “Wicked Love”

Por,  fotot që ka realizuar Bleona për këtë këngë janë tepër të nxehta dhe provokative, ashtu siç bën Bleona.

Në një seri fotosh që ka postuar në Instagram, Bleona shihet tërësisht e zhveshur dhe me veshje transparente.

Pavarësisht se ajo po kritikohet për veshje të këtilla, Bleona ka vazhduar të paraqitet provokative dhe nuk do t’ja di as për kritika. /GazetaExpress/ 

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 12 Mars 2018 23:03
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera