Kthehu lart

50 vjeçare por shikoni çfarë pozash seksi bën

50 vjeçare por shikoni çfarë pozash seksi bën GazetaExpress

Mosha nuk paraqet problem për të që të tregojë format seksi

Është kjo Nicole Murphy (50) ka befasuar të gjithë me format e saj seksi derisa ka pozuar në bikine në Miami!

Përndryshe ajo është një ish top modele.

Nicole Murphy edhe pse ka 50 vjet në këto foto duket se nuk e ka humbur fare bukurinë e saj derisa është paraqitur në një pishinë në Florida të Miamit.

50 vjeçarja, që është ish gruaja e aktorit Eddie Murphy ka treguar se ende është e freskët dhe seksi me format e saj. /GazetaExpress/ 

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 12 Mars 2018 22:29
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera