Kthehu lart

Zbulohet gruaja që është identike me Trumpin

Zbulohet gruaja që është identike me Trumpin GazetaExpress

Një e moshuar në Spanjë ngjan mjaft me Doland Trump, pasi fotoja e saj u bë virale. 

Gazetarja Paula Vazquez po punonte mbi një artikull për fermerët dhe dëmshpërblimet për stuhitë, sipas Newsweek.

Ajo foli me Dolores Leis Antelo, e cila jeton në një fermë në Cabana de Bergantinos, i bëri një foto dhe e postoi në Instagram.

Vasquez tha për median spanjolle Faro de Vigo, se ajo nuk e kishte vënë re ngjashmërinë mes Trump dhe Antelo. Por njerëzit online, po.

    Data: 24 Qershor 2018 14:22
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera