Kthehu lart

​Urime Fitër Bajrami nga Fluidi!

​Urime Fitër Bajrami nga Fluidi! GazetaExpress

Kompania Fluidi uron të gjithë qytetarët e Republikës së Kosovës, të besimit mysliman për Festën e Fitër Bajramit, me urimin që këtë festë ta kalojnë në mirëqenie, ne mirëkuptim, në harmoni dhe me shtrirjen e dorës së ndihmës ndaj njëri tjetrit.

Urojmë që këtë festë të gjitha familjet në tërë territorin Republikës së Kosovë, dhe në mesin e të gjitha familjeve tona të mbizotërojë shëndeti, mirëqenia dhe gëzimi.

Bëje më të bukur festën tënde duke konsumuar produktet tona cilësore.

Me fat Festa e Fitër Bajramit nga Fluidi!

*Artikull i sponsorizuar nga Fluidi

    Data: 14 Qershor 2018 18:49
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera