Kthehu lart

Tragjedia e helikopterit në SHBA, momenti kur e mbijetuara del mes flakëve

Tragjedia e helikopterit në SHBA, momenti kur e mbijetuara del mes flakëve GazetaExpress

Një video e publikuar në internet ka kapur momentin kur një grua doli nga rrënojat e një helikopteri, pasi u rrëzua dhe shpërtheu në flakë në Grand Canyon.

Dëshmitarët kapën momentin e jashtëzakonshëm kur një e plagosur po dilte nga helikopteri rënia e të cilit shkaktoi 3 viktima duke përfshirë edhe burrin e Jennifer Barham e cila shpëtoi, përcjell Albeu.com

Jennifer Barham doli nga rrënojat dhe helikoteri i cili mori flakë ndërsa bërtiste për partnerin e saj Jason Hill, qe vdiq në aksident.

Becky Dobson, 27 vjeç, Stuart Hill, 30 vjeç dhe Jason Hill, 32 vjeç, vdiqën ndërsa piloti Scott Booth, 42 vjeç dhe pasagjerët Jennifer Barham, 39 vjeç, Ellie Milward, 29 vjeç dhe Jonathan Udall, 32 vjeç, mbeten në një gjendje kritike në spital

    Data: 13 Shkurt 2018 13:22
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera