Kthehu lart

Rrëzohet muri ku ishte duke punuar, punëtori përfundon në QKUK

Rrëzohet muri ku ishte duke punuar, punëtori përfundon në QKUK GazetaExpress

Një punëtor është lënduar derisa kryente punime në shtëpinë e një personi tjetër, në rrugën “Blerim Ademi” në Prishtinë.

Sipas Policisë, viktima mashkull derisa ishte duke kryer disa punime të shtëpisë tek dëshmitari mashkull K/Shqiptar, është rrëzuar muri i posandërtuar dhe viktima ka pësuar lëndime të rënda trupore.

I njëjti është dërguar në QKUK-Emergjencë për trajtim mjekësor ku gjendja e tij shëndetësore është e rëndë.

    Data: 20 Shtator 2018 09:15
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera