Kthehu lart

Nxënësi nga Kaçaniku bie nga kati i dytë i shkollës

Nxënësi nga Kaçaniku bie nga kati i dytë i shkollës GazetaExpress

Dje një nxënës nga Kaçaniku ka rënë aksidentalisht nga dritarja e katit të dytë të shkollës. Pas rënies ka marrë lëndime trupore dhe është dërguar për trajtim mjekësor

Mësohet se ai është nxënës i shkollës së mesme.

Njoftimi i plotë i policisë:  

Kaçanik 16.05.2018 - 11:35. Raportohet se viktima mashkull K/Shqiptar, nxënës në shkollë të mesme ka rënë nga dritarja e katit të dytë dhe është përplasur në tokë. Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe i njëjti është dërguar për trajtim mjekësor. Nuk raportohet për të dyshuar.

    Data: 17 Maj 2018 11:03
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera