Kthehu lart

IPKO jep një njoftim me rëndësi për konsumatorët

IPKO jep një njoftim me rëndësi për konsumatorët GazetaExpress

Gjatë ditës së sotme operatori telefonik dhe kabllor IPKO ka pasur telashe në ofrim të shërbimeve. IPKO për këtë ka kërkuar falje dhe ka bërë me dije se tashmë të gjithë shërbimet janë kthyer normalitetit.

“Përshëndetje të nderuar, Duam t'ju njoftojmë se tani të gjitha shërbimet e IPKO-se janë kthyer në normalitet dhe cdo gjë është tërësisht operacionale. Në rast se keni ndonjë telash me Televizionin Digjital, ju lutem rifreskoni menunë dhe gjithcka do te kthehet ne normalitet. Ju kërkojmë ndjesë për shqetësimin dhe ju falënderojmë edhe njëherë!”, thuhet në njoftimin që ka bërë kjo kompani. 

    Data: 15 Gusht 2018 21:45
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera