Kthehu lart

Haliti - Haradinajt: Mos e ngo opozitën, ata atë punë e kanë, me të nxehë

Haliti - Haradinajt: Mos e ngo opozitën, ata atë punë e kanë, me të nxehë GazetaExpress

Xhavit Haliti ka provuar ta qetësojë gjendjen pas përplasjes në mes të Ramush Haradinajt dhe deputetëve të opozitës

Ramush Haradinaj filloi të bërtiste kur e mori fjalën e tij në seancën e sotme. Por nënkryetari i Kuvendi Xhavit Haliti u mundua ta këshillojë Haradinajn.

“Mos i ngo ata, mos i ngo, se ata qatë punë e kanë, me të nxehë”, i thoshte Haliti. /Express/

    Data: 14 Mars 2018 11:18
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera