Kthehu lart

Gruaja goditet nga vetura, refuzon të pijë ujë për shkak të agjërimit

Gruaja goditet nga vetura, refuzon të pijë ujë për shkak të agjërimit GazetaExpress

​Një ngjarje jo e zakonshme ka ndodhur sot pasdite në qendër të Prishtinës.

Vetura ka goditur një zonjë e cila fatmirësisht nuk është lënduar shumë. 

Ekipi i T7 ishte duke xhiruar në moment kur ndodhi aksidetni dhe ka filmuar gjithçka. 

Rastësisht aty qëlloi dhe i dha ndihmë drejtori për shëndetësi në komunën e Prishtinës, Arben Vitia.


    Data: 14 Qershor 2018 19:57
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera