Kthehu lart

Bërnabiq kërcënon me përdorim të ushtrisë së Serbisë ndaj formimit të ushtrisë së Kosovës

Bërnabiq kërcënon me përdorim të ushtrisë së Serbisë ndaj formimit të ushtrisë së Kosovës GazetaExpress

Kryeministrja e Serbisë, Ana Bërnabiq, deklaroi sot me rastin e shpalljes së formimit të ushtrisë së Kosovës, se shpreson që Serbia nuk do të përdorë ushtrinë e saj dhe shtoi se kjo është një nga opsionet e saj.

Kryeministrja e Serbisë, Ana Bërnabiq, deklaroi sot me rastin e shpalljes së formimit të ushtrisë së Kosovës, se shpreson që Serbia nuk do të përdorë ushtrinë e saj dhe shtoi se kjo është një nga opsionet e saj.

    Data: 05 Dhjetor 2018 13:36
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera