Kthehu lart

Arrestohet nusja gjatë rrugës për në dasmë

Arrestohet nusja gjatë rrugës për në dasmë GazetaExpress

Në Arizona të SHBA’së u arrestua një grua teksa po shkonte në dasmën e saj.

32-vjeçarja Amber Young u përfshi në një aksident trafiku pasi po e ngiste veturën nën ndikim të alkoolit.

E veshur me fustan të bardhë, ajo u  fotografua me duart e lidhura dhe duke u dërguar në stacionin policor, ku nënshkroi një dokument që e detyron të lajmërohet më vonë në gjykatë dhe iu lirua të fejuarit të saj.

Nuk dihet nëse më pas u realizua dasma e tyre.


    Data: 13 Mars 2018 20:46
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera