Kthehu lart

Policia publikon 'listën e zezë', këto janë personat më të kërkuar

Policia publikon 'listën e zezë', këto janë personat më të kërkuar GazetaExpress

Publikohet ‘lista e zezë’ e personave më të kërkuar për qarkun e Lezhës.

Policia e Shtetit ka bërë të njohur ditën e sotme emrat e më të rrezikshmëve, që rezultojnë të shpallur në kërkim për vepra të ndryshme penale.“Ja personat më të kërkuar nga Policia në qarkun Lezhë. Policia e Shtetit fton cilindo që ka dijeni mbi vendndodhjen e tyre të telefonojnë Policinë në numrin pa pagesë 112, apo aplikacionin “Komisariati dixhital”, duke ju garantuar anonimatin. Ndihmo dhe ti në sigurinë publike”, thuhet në njoftimin e Policisë Shtetit.


    Data: 16 Dhjetor 2018 14:57
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera