Kthehu lart

“Aplikimi përfundon nesër”, thirrja e rëndësishme e ambasadës amerikane

“Aplikimi përfundon nesër”, thirrja e rëndësishme e ambasadës amerikane GazetaExpress

Ambasada amerikanë në Tiranë ka një njoftim për të gjithë nxënësit e shkollave të mesme në Shqipëri.

Bëhet me dije se nesër përfundon afati i aplikimit për shkollat verore.

“Jeni nxënës në shkollë të mesme dhe të interesuar për të shkuar në Shtetet e Bashkuara nëpërmjet një programi shkëmbimi? Afati i aplikimit për Institutin Veror Transatlantik Benjamin Franklin 2019 në Shtetet e Bashkuara është nesër. Dërgoni me e-mail aplikimin e plotë në [email protected]

Për aplikimin dhe më shumë informacion, klikoni këtu: https://bit.ly/2Al9OOE”, njofton ambasada./Express

    Data: 15 Dhjetor 2018 20:53
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera