Kthehu lart

Moti sot në Maqedoni

Moti sot në Maqedoni GazetaExpress

Moti sot në Maqedoni​ do të jetë me diell dhe i nxehtë. Në orët e pasdites do të ketë vranësira mesatare dhe reshje lokale të shiut.

Temperatura e mëngjesit do të lëviz prej 9 deri 16 gradë ndërsa ajo e ditës prej 25 deri 32 gradë Celsius.Në Shkup do të mbajë mot i ngjashëm me temperaturë prej 14 deri 35gradë Celsius./Gazeta Express/

    Data: 13 Qershor 2018 09:16
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera