Kthehu lart

Si puthni sipas horoskopit, këto tre shenja s’ia paskan haberin fare

Si puthni sipas horoskopit, këto tre shenja s’ia paskan haberin fare GazetaExpress

Ka njerëz që puthin shumë mirë dhe të tjerë që nuk e bëjnë këtë.

Për këtë arsye, ne do t’ju tregojmë cilat janë shenjat e zodiakut që puthin më mirë dhe më keq.

Puthin mirë:

Dashi

Ata lëshojnë të gjithë energjinë e tyre në puthje të pasionuara. Prandaj, kur ata japin një puthje do të jetë shumë sensuale dhe e paharrueshme.

Binjakët

Binjakët janë shumë qesharakë, madje edhe kur puthin. Ata janë shumë të vëmendshëm, të zhytur në mendime dhe të dashur.

Pra, mos u habitni nëse e ndërpresin puthjen për t’ju treguar se sa i rëndësishëm ka qenë momenti. Binjakët nuk kanë asnjë problem të tregojnë ndjenjat e tyre kur mendojnë se janë me personin e duhur.

Virgjëresha

Ata janë argëtues dhe romantikë. Pra, ata nuk kanë kufizime. Virgjëresha përshtatet për momentin, mund t’ju japë një puthje shumë të egër ose shumë të butë.

Ata që puthin më keq:

Akrepi

Ata kanë tendencë për t’i dhënë puthjet paksa agresive dhe të vështira, kjo nuk i pëlqen shumë njerëzve, sepse ata tentojnë të shkojnë direkt në privatësi.

Ujori

Kur ata puthin, Ujori tenton t’i mbajë sytë hapur, kjo e bën partnerin e tyre të ndihet jo mirë. Përveç kësaj, ata priren të jenë impulsivë dhe të padurueshëm.

Peshqit

Kur ata kanë intimitet, Peshqit nuk do të fokusohen në puthje. Pra, harrojeni gjendjen e mëparshme dhe kjo shenjë është një nga më të keqet për puthje në publik.

    Data: 25 Shtator 2018 08:17
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera