Kthehu lart

Ndodh edhe kjo! Plaku 80-vjeçar puth plaken live në emision

Ndodh edhe kjo! Plaku 80-vjeçar puth plaken live në emision GazetaExpress

Të ftuar në emisionin “Kojshia Show”, këtë javë janë një çift i moshuar dhë ish-miss i Shqipërisë, Nicol Spaho.

Sikurse në emisionet tjera edhe në këtë emision ka pasur show interesant dhe momente interesante

Moderatori i emisionit Sadri Imeri nuk i ka kursyer ata me pyetje, ku tema ishte edhe 8 Marsi.

Plaku 80-vjeçar ia uron gruas së tij 8 Marsin dhë me dashuri si të ishin në kohën e rinisë, ai e puthë atë.

Videon mund ta shikoni nga minuta 13 deri 15.

    Data: 13 Mars 2018 14:33
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera