Kthehu lart

A ja vlejnë modelet AMG në borë? Shikojini testimet e këtij italiani

A ja vlejnë modelet AMG në borë? Shikojini testimet e këtij italiani GazetaExpress

Vozitja në borë dhe akull është një aftësi për të cilën vyen pak praktikë, sidomos në makina me shumë kuajfuqi si Mercedes-AMG.

Për këtë gjë është përkujdesur YouTuber-i, Marchettino, i cili teston tri modele në Alpet italiane.

Ato janë Mercedes-AMG GT Coupe 63S, E53 AMG Coupe dhe CLA 45 AMG.

Sliding +1400cv of Mercedes AMG Cars in the Snow! ???? [Sub ENG]

Subscribe! http://bit.ly/SubscribeToMarchettino - I head over Livigno to join the Mercedes AMG Driving Academy, Mercedes' very own driving course on a private snowy racetrack! During the day we got to play with the new GT63S AMG, as well as with the fresh E53 AMG and CLA45 AMG facelift.. good fun!

    Data: 08 Janar 2019 09:03
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera