Kthehu lart

Interesim i jashtëzakonshëm për shfaqjen “Bretkosa”

Interesim i jashtëzakonshëm për shfaqjen “Bretkosa” GazetaExpress

Të gjithë artdashësit e shfaqjeve kulturore nuk mund ta shohin sonte shfaqjen “Brektosa”, e cila do të mbahet sonte në orën 20:00 në Teatrin e AAB-së.

Kjo për shkak të interesimit të madh të njerëzve.

Shfaqja “Bretkosa”  që është rrëfim për të gjithë njerëzit e ditëve të sotme, të cilët  jetojnë në kohën e keqkuptimeve dhe vetmisë, në kërkim për dashurinë e jetën kuptimplote, ka bërë bujë të madhe dhe sonte vetëm personat të cilët kanë rezervuar biletën mund ta ndjekin edhe shfaqjen, 

Shfaqja “Bretkosa”, në regji të Burbuqe Berishës dhe me aktorët: Ilir Tafa, Donat Qosja, Basri Shala dhe Valmir Krasniqi.


    Data: 11 Janar 2019 18:52
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera