Kthehu lart

Ymeri fton qytetarët të votojnë masivisht për zgjedhje cilësore

Ymeri fton qytetarët të votojnë masivisht për zgjedhje cilësore GazetaExpress

Kreu i lëvizjes Vetëvendosje, Visar Ymeri, ka votuar në shkollën fillore “Faik Konica” në kryeqytet.

Sipas Ymerit, gjithçka ishte në rregull dhe procesi nuk zgjati shumë.

Ai tha se është jashtëzakonisht e rëndësishme që qytetarët të votojnë masivisht në mënyrë që vota të jetë sa më cilësore.

    Data: 22 Tetor 2017 11:41
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera