Kthehu lart

Voton edhe Ramiz Lladrovci, ka një mesazh për banorët e Drenasit

Voton edhe Ramiz Lladrovci, ka një mesazh për banorët e Drenasit GazetaExpress

Kryetari aktual i Drenasit, njëherësh kandidat për kryetar të kësaj komune nga radhët e PDK-së, Ramiz Lladrovci, ka votuar në fshatin Gllanasellë së bashku me familjarët e tij.

“Falënderoj qytetarët e Drenasit për një fushatë të lirë dhe demokratike në këtë ditë kaq të mirë dhe me diel. Shpresoj zgjedhjet të kalojnë në mënyrë të lirë dhe demokratike”, ka thënë ai.

    Data: 22 Tetor 2017 10:41
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera