Kthehu lart

Adresimi i kryetarit Limaj për zgjedhjet e 22 tetorit

Adresimi i kryetarit Limaj për zgjedhjet e 22 tetorit GazetaExpress

Kryetari i NISMA për Kosovën, Fatmir Limaj, për zgjedhjet lokale që do të mbahen më 22 tetor 2017 u ka dedikuar një adresim publik qytetarëve të Kosovës.

Limaj ndër të tjera në këtë adresim i ka ftuar qytetarët e Kosovës të votojnë për Nismën dhe numrin 31 pasi siç thotë ai Nisma është kthyer në zërin dhe shpresën e qytetarëve të Kosovës.

Më poshtë mund të shihni të plotë këtë mesazh të Limajt: 

    Data: 20 Tetor 2017 19:32
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera