Kthehu lart

Vetëm barazim për Liverpoolin (Video)

Vetëm barazim për Liverpoolin (Video) GazetaExpress

​Liverpooli ka barazuar 2:2 me Sevillan në “Anfield”.

Liverpooli e ka nisur me barazim aventurën në Ligën e Kampionëve, duke barazuar 2:2 me Sevillan në “Anfield”, shkruan Gazeta Express.

Salah (37’) dhe Firmino (21’) shënuan për vendasit, ky i fundit humbi edhe një penalti, ndërsa për mysafirët realizuan Wissam Ben Yedder (5’) dhe Joaquin Correa (72’). /Gazeta Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 13 Shtator 2017 22:36
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera