Kthehu lart

Vetëm barazim për Liverpoolin (Video)

Vetëm barazim për Liverpoolin (Video) GazetaExpress

​Liverpooli ka barazuar 2:2 me Sevillan në “Anfield”.

Liverpooli e ka nisur me barazim aventurën në Ligën e Kampionëve, duke barazuar 2:2 me Sevillan në “Anfield”, shkruan Gazeta Express.

Salah (37’) dhe Firmino (21’) shënuan për vendasit, ky i fundit humbi edhe një penalti, ndërsa për mysafirët realizuan Wissam Ben Yedder (5’) dhe Joaquin Correa (72’). /Gazeta Express/

  Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
  Data: 13 Shtator 2017 22:36
  Autori: GazetaExpress

  Komentet

  • Mourinho: Nuk do të qaj për Pogban

   Mourinho: Nuk do të qaj për Pogban 0

  Të tjera

  • Juventus kërkon yllin e Monacos

   Juventus kërkon yllin e Monacos 0

  • Goretzka çmend klubet e mëdha

   Goretzka çmend klubet e mëdha 0