Kthehu lart

​United me ofertë për Hazard

​United me ofertë për Hazard GazetaExpress

Manchester United dëshiron që gjatë këtij afati kalimtar të përforcohet në fazën ofanzive

Trajneri i Mmanchester United, Jose Mourinho është vënë pas yllit të Chelseat, Eden Hazard, shkruan Don Balon.

Hazard për këtë ofertë ka njoftuar Real Madridin, duke u bërë presion që sa më parë të bëjnë ofertë për të.

Madrilenët thuhet se e kanë Hazardin si objektiv të parë për verën e ardhshme, por ende nuk kanë bërë asnjë ofertë.

Në anën tjetër këtë po e shfrytëzon United, që është gati të ofrojë mbi 100 milionë euro për belgun, kontrata e të cilit me Chelsean skadon në vitin 2019. /Express/ 

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 14 Janar 2018 10:45
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera