Kthehu lart

Tottenhami i fortë për Dortmundin (Video)

Tottenhami i fortë për Dortmundin (Video) GazetaExpress

​Tottenhami e ka mposhtur 3:1 Dortmundin.

Tottenhami e ka nisur me fitore aventurën në Ligën e Kampionëve, duke e mposhtur 3:1 në “Wembley” Borussia Dortmundin.

Son (4’), Harry Kane (15’ dhe 60’) shënuan për vendasit, ndërsa golin e vetëm për mysafirët e shënoi Andriy Yarmolenko në minutën e 11’të.

Mysafirëve iu anulua një gol shumë i dyshimtë për pozicion jashtë loje të cilin e realizoi Pierre-Emerick Aubameyang. /Gazeta Express/

  Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
  Data: 13 Shtator 2017 22:37
  Autori: GazetaExpress

  Komentet

  • Mourinho: Nuk do të qaj për Pogban

   Mourinho: Nuk do të qaj për Pogban 0

  Të tjera

  • Juventus kërkon yllin e Monacos

   Juventus kërkon yllin e Monacos 0

  • Goretzka çmend klubet e mëdha

   Goretzka çmend klubet e mëdha 0