Kthehu lart

Sevilla shokon Unitedin në Old Trafford, shënon supergol

Sevilla shokon Unitedin në Old Trafford, shënon supergol GazetaExpress

Sevilla ka kaluar në epërsi ndaj Manchester Uniedit në Old Trafford, me golin e Ben Yedder në minutën e 74. Për të kaluar në çerekfinale, Unitedit i duhen të paktën dy gola

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 13 Mars 2018 22:15
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera