Kthehu lart

Sevilla shokon Liverpoolin pas pesë minutave lojë (Video)​​

Sevilla shokon Liverpoolin pas pesë minutave lojë (Video)​​ GazetaExpress E mërkurë, 13 Shtator 2017 20:52

Sevilla ka kaluar në epërsi ndaj Liverpoolit në ndeshjen që po zhvillohet në "Anfield". Për 0:1 shënoi Wissam Ben Yedder në minutën e pestë.


  Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
  Data: 13 Shtator 2017 20:52
  Autori: GazetaExpress

  Komentet

  • Lajm i gëzueshëm për Schweinsteigerin dhe Ivanovicin 0

  Të tjera