Kthehu lart

Sevilla barazon gjithçka ndaj Liverpoolit (Video)

Sevilla barazon gjithçka ndaj Liverpoolit (Video) GazetaExpress

Sevilla ka shokuar vendasit, duke barazuar rezultatin në 2:2 ndaj Liverpoolit në “Anfield”. Joaquin Correa shënoi golin e barazimit në minutën e 72’të.


  Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
  Data: 13 Shtator 2017 22:16
  Autori: GazetaExpress

  Komentet

  • Mourinho: Nuk do të qaj për Pogban

   Mourinho: Nuk do të qaj për Pogban 0

  Të tjera

  • Juventus kërkon yllin e Monacos

   Juventus kërkon yllin e Monacos 0

  • Goretzka çmend klubet e mëdha

   Goretzka çmend klubet e mëdha 0