Kthehu lart

Ronaldo shënon supergol, rikthen Juven në lojë

Ronaldo shënon supergol, rikthen Juven në lojë GazetaExpress

Juventusi ka kaluar në epërsi kundër Atletico Madridit në ndeshjen e kthimit të 1/8 së finales në Ligën e Kampionëve, e cila po zhvillohet momentalisht në Torino.

Cristiano Ronaldo shënoi një supergol me kokë në minutën e 26-të, duke e kthyer Juven në lojë, raporton Gazeta Express.

Juventusit i duhet vetëm edhe një gol për ta barazuar rezultatin nga humbja në ndeshjen e parë 2:0 në Madrid.

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 12 Mars 2019 21:28
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera