Kthehu lart

Ronaldo sërish, Juventusi 2:0 Atletico Madrid

Ronaldo sërish, Juventusi 2:0 Atletico Madrid GazetaExpress

Juventusi e ka dyfishuar epërsinë kundër Atletico Madridit, në ndeshjen e kthimit të 1/8 së finales të Ligës së Kampionëve, që po zhvillohet momentalisht në Torino.

Cristiano Ronaldo shënoi sërish me kokë për 2:0 në minutën e 46-të, raporton Gazeta Express

Tani është gjithçka baras mes këtyre dy shkuarave 2:2, pas fitores 2:0 së Atleticos në ndeshjen e parë në shtëpi.  

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 12 Mars 2019 22:08
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera