Kthehu lart

Ronaldo kalon Realin në epërsi (Video)

Ronaldo kalon Realin në epërsi (Video) GazetaExpress E mërkurë, 13 Shtator 2017 20:58

Reali po fiton 1:0 ndaj Apoelit në "Bernabeu".

Real Madridi ka kaluar në epërsi ndaj Apoelit. Për 1:0 shënoi Cristiano Ronaldo në minutën e 12’të. /Express/


Cristiano Ronaldo Goal HD - Real Madrid 1-0... by Jek09Pre

  Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
  Data: 13 Shtator 2017 20:58
  Autori: GazetaExpress

  Komentet

  • Ronaldo me dy fytyra për gola, në Champions numëron 8, ndërsa Barça 7 0

  Të tjera