Kthehu lart

Ronaldo është gati për Champions (Foto)

Ronaldo është gati për Champions (Foto) GazetaExpress E mërkurë, 13 Shtator 2017 16:18

Ronaldo është gati për Ligën e Kampionëve.

Real Madridi do të nisë mbrojtjen e titullit në Ligën e Kampionëve sonte kundër Apoelit në “Santiago Bernabeu”.

Pas pothuajse një muaj, Cristiano Ronaldo, pritet të zbresë në fushë në një ndeshje zyrtare, pasi nuk luan që nga “El Clasico” e 13 gushtit ku u ndëshkua me të kuq dhe u dënua me pesë ndeshje mos lojë.

Portugezi ka lënë anasha vuajtjet dhe ka shkruar “Gati” për sonte në “Instagram”.

Portugezi aktualisht është golashënuesi më i mirë në histori të Ligës së Kampionëve me 105 gola. /Gazeta Express/

  Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
  Data: 13 Shtator 2017 16:18
  Autori: GazetaExpress

  Komentet

  • Ronaldo me dy fytyra për gola, në Champions numëron 8, ndërsa Barça 7 0

  Të tjera