Kthehu lart

Reagon Tottenham, shënon Kane

Reagon Tottenham, shënon Kane GazetaExpress

​Tottenham ka shënuar për 2:1 ndaj Juventusit në Allianz Stadium në kuadër të Ligës së Kampionëve. Golin për anglezët e ka shënuar sulmuesi Harry Kane

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 13 Shkurt 2018 21:21
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera