Kthehu lart

Ramos shënon gol të bukur (Video)

Ramos shënon gol të bukur (Video) GazetaExpress

Real Madridi ka shënuar edhe golin e tretë ndaj Apoelit. Për 3:0 shënoi Sergio Ramos në mënyrë akrobatike në minutën e 62’të.


Sergio Ramos Super Goal HD - Real Madrid_t3-0... by taftadarka2016

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 13 Shtator 2017 22:05
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera