Kthehu lart

Përleshje masive mes tifozëve para ndeshjes në Champions League (Video)

Përleshje masive mes tifozëve para ndeshjes në Champions League (Video) GazetaExpress E mërkurë, 13 Shtator 2017 21:37

Tifozët e Mariborit dhe Spartak Moskës janë përleshur para ndeshjes që po zhvillohet në kuadër të Ligës së Kampionëve.

Policia ka marrë masa për të qetësuar situatën, teksa tifozët u janë vërsulur edhe atyre. 

Maribori dhe Spartak Moska po barazojnë 0:0 pas pjesës së parë. /Gazeta Express/

  Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
  Data: 13 Shtator 2017 21:37
  Autori: GazetaExpress

  Komentet

  • Ronaldo me dy fytyra për gola, në Champions numëron 8, ndërsa Barça 7 0

  Të tjera