Kthehu lart

Penalti për Liverpoolin, e pabesueshme çfarë bëri Firmino (Video)

Penalti për Liverpoolin, e pabesueshme çfarë bëri Firmino (Video) GazetaExpress

Liverpooli ka mundur të thellojë epërsinë ndaj Sevillas, por Roberto Firmino dështoi nga penaltia në fund të pjesës së parë. Rezultati vazhdon të jetë 2:1 në të mirë të vendasve.


  Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
  Data: 13 Shtator 2017 21:44
  Autori: GazetaExpress

  Komentet

  • ​Barcelona pesë fitore në pesë ndeshje, Messi shënon katët gola

   ​Barcelona pesë fitore në pesë ndeshje, Messi shënon katët gola 0

  Të tjera