Kthehu lart

Penallti për Juventuin, Higuain dështon

Penallti për Juventuin, Higuain dështon GazetaExpress

Juventus ka mundur të shënoi golin e tretë ndaj Tottenhamit, por nga pika e bardhë ka dështuar Gonzalo Higuain, që ka goditur vetëm shtyllën. Pjesa e parë mbyllet me rezultat 2:1 për italianët

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 13 Shkurt 2018 21:33
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera