Kthehu lart

Mund të bëhesh milioner, luaji këto lojë

Mund të bëhesh milioner, luaji këto lojë GazetaExpress

Bastoret botërore kanë parashikuar edhe sot ndeshjet që luhen në liga të ndryshme.

Vëmendja kryesore është te rikthimi i Ligës së Kampionëve, ku do të përballen Juventusi dhe Tottenhami, në anën tjetër është Baseli dhe Manchester City

Më poshtë mund të shikoni parashikimin e bastoreve botërore, por që nuk janë qëndrim i redaksisë tonë

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 13 Shkurt 2018 13:01
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera