Kthehu lart

Milan pritet të luajë me këtë formacion kundër Austria Vienna

Milan pritet të luajë me këtë formacion kundër Austria Vienna GazetaExpress

.

Milan pritet të luajë me formacion 3-5-3 sonte kundër Austria Vienna në Evropa Ligë.

Mediat italiane raportojnë Haka Calhanoglut do t’i jepet një rol i lirë në këtë ndeshje, transmeton Express.

Ndërkohë, Andrea Conti, Ricardo Rodriguez dhe Fabio Borini nuk kanë udhëtuar për në Austri për këtë ndeshje, ndërsa Jack Bonaventura ende nuk është 100 për qind fit.

Formacioni i mundshëm i Milani: G Donnarumma; Zapata, Bonucci, Romagnoli; Abate, Kessie, Biglia, Calhanoglu, Antonelli; Kalinic, Andre Silva.

/Express/ 

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 14 Shtator 2017 08:15
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera