Kthehu lart

​Messi-Barcelonës: Transferojeni këtë lojtar

​Messi-Barcelonës: Transferojeni këtë lojtar GazetaExpress

Leo Messi ka këshilluar Barcelonën që të transferojnë mbrojtësin e djathtë të Real Sociedad, Alvaro Odriozola

Ylli i Barcelonës, Leo Messi e dëshiron edhe një mbrojtës të djathtë në skuadër, ani pse në skuadër tashmë janë tre të tillë.

Sipas Don Balon, argjentinasi ka kërkuar që në Camp Nou të vijë spanjolli, Alvaro Odriozola.

Barcelona do të ketë konkurrencë të madhe, sepse lojtarin e dëshiron edhe rivali i saj më i madh, Real Madrid. /Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 14 Janar 2018 09:45
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera