Kthehu lart

Manchester United në çerekfinale të FA Cup (Video)

Manchester United në çerekfinale të FA Cup (Video) GazetaExpress

Manchester United ka kaluar në çerekfinale të FA Cup, pasi eliminoi skuadrën e Blackburn Rovers – duke e mposhtur me rezultat 2:1

Manchester United ka vazhduar me formën e mirë. Skuadra e Jose Mourinhos e mposhti me rezultat 2:1 skuadrën e Blackburn Rovers, për të kaluar në çerekfinale të FA Cup, shkruan Gazeta Express.

Golat për Manchester Unitedin i shënuan sulmuesi suedez, Zlatan Ibrahimovic (75’) dhe Marcus Rashford (27’), derisa për Blackburn Rovers shënoi Daniel Graham (17’). /Express/

GRAHAM Goal Blackburn vs Manchester United 0-1... by replayvostfr

MANCHESTER UNITED VS BLACKBURN ROVERS - (1-1... by seatidyshows

Zlatan Ibrahimovic Goal HD - Blackburn 1-2... by dailyfootballkick

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 19 Shkurt 2017 19:10
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera