Kthehu lart

Manchester City shënon tjetër gol (Video)

Manchester City shënon tjetër gol (Video) GazetaExpress E mërkurë, 13 Shtator 2017 21:04

.

Manchester City ka shënuar edhe golin e dytë Feyenoordit. Sergio Aguero shënoi për 2:0 në minutën e 10’të.

  Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
  Data: 13 Shtator 2017 21:04
  Autori: GazetaExpress

  Komentet

  • Lajm i gëzueshëm për Schweinsteigerin dhe Ivanovicin 0

  Të tjera