Kthehu lart

Manchester City i pamëshirshëm ndaj Schalkes

Manchester City i pamëshirshëm ndaj Schalkes GazetaExpress

Manchester City është duke e mposhtur Schalken bindshëm 4:0, në ndeshjen e kthimit në 1/8 e finales të Ligës së Kampionëve, e cila po zhvillohet momentalisht në Etihad.

Raheem Sterling shënoi për 4:0 në minutën e 57-të pas një asisti fantastik nga Leroy Sane, raporton Gazeta Express.

Rezultati i përgjithshëm pas dy ndeshjeve mes këtyre dy skuadrave është 7:2 në favor të Cityt.


    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 12 Mars 2019 22:20
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera