Kthehu lart

Liverpooli përmbysi Sevillan (Video)

Liverpooli përmbysi Sevillan (Video) GazetaExpress E mërkurë, 13 Shtator 2017 21:23

Liverpooli ka përmbysur rezultatin ndaj Sevillas dhe po fiton 2:1. Mohamed Salah kaloi në epërsi ekipin e Klopp në minutën e 37’të.


  Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
  Data: 13 Shtator 2017 21:23
  Autori: GazetaExpress

  Komentet

  • Lajm i gëzueshëm për Schweinsteigerin dhe Ivanovicin 0

  Të tjera