Kthehu lart

Liverpool – Sevilla, shënohet tjetër gol (Video)

Liverpool – Sevilla, shënohet tjetër gol (Video) GazetaExpress E mërkurë, 13 Shtator 2017 21:09

Liverpooli ka barazuar në 1:1 rezultatin ndaj Sevillas në “Anfield”. Për 1:1 shënoi Roberto Firmino në minutën e 21’të.


  Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
  Data: 13 Shtator 2017 21:09
  Autori: GazetaExpress

  Komentet

  • Prishtina u kthehet fitoreve, mposht Vllazninë e Pozheranit 0

  Të tjera