Kthehu lart

Ky është Joseph Parker, kundërshtari i ardhshëm i Joshua

Ky është Joseph Parker, kundërshtari i ardhshëm i Joshua GazetaExpress

​Anthony Joshua e ka konfirmuar se do të ndeshet ndaj Joseph Parker për titujt IBF dhe WBA

Kampioni i botës në WBO, Joseph Parker me 13 mars do të ketë meçin më të rëndësishëm në karrierës, kur do të takohet me kampionin e IBF dhe WBA, Anthony Joshua.

Parker në karrierën e tij ka 24 meçe, prej tyre 24 fitore, ku 18 ishin e nokaut. /Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 14 Janar 2018 12:20
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera